Наукове товариство "Ерудит"

Склад наукового учнівського товариства «Ерудит» 2022-2023 н/р

Участь у конкурсах 2021-2022 та 2022-2023 н/р

Досягнення учнів  Козелецької гімназії №1 в  2021/2022 н/р

План роботи наукового товариства гімназистів «Ерудит» на 2019-2020 н. р.

23.02.2019

Учні Козелецької 52845374_2270566186547886_49709147466026гімназії#1 взяли участь у ІІ етапі конкурсу-захисту робіт МАН. Так Солошин Владислав, учень 11 класу виборов Диплом ІІІ ступеня у секції: мікроекономіка та макроекономіка, науковий керівник Німець О.В., вчитель математики та інформатики. Стельмах Богдан, учень 11 класу, став учасником обласного етапу в секції: економічна теорія та історія економічної думки, науковий керівник Сорока В. В., вчитель математики. Радіонова Тетяна стала також учасником конкурсу у секції: зоологія, ботаніка, науковий керівник Щербина В. С., вчитель біології, хімії та екології

травень 2018

Вшанування обдарованої молоді Чернігівщини

Традиційно щороку проводиться зустріч переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, ІІІ етапу конк543534п43п34п43.JPGурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з керівництвом обласної державної адміністрації та обласної ради

Сьогодні з юними інтелектуалами та їх наставниками спілкувалась заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова.

«Вірте в себе! Вірте в свої інтелектуальні здібності!» — зазначила у своєму вітальному слові Наталія Андріївна.

Заступник голови облдержадміністрації привітала молодих людей з вагомими здобутками та подякувала їх наставникам за плідну роботу.

За вагомий внесок у справу розвитку творчих здібностей школярів, підготовку переможців Всеукраїнських і Міжнародних інтелектуальних змагань педагоги та науково-педагогічні працівники були нагороджені Почесною грамотою облдержадміністрації, Подякою голови облдержадміністрації, Почесною грамотою обласної ради.

З найкращими побажаннями звернувся до учасників зустрічі начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький зазначивши, що в зустрічі беруть участь 65 переможців, які здобули 77 дипломів Всеукраїнського і Міжнародного рівнів, із яких: 70 дипломів вибороли учні, 7 – студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Оскільки дата зустрічі співпала з Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, зустріч було розпочато хвилиною мовчання.

Серед присутніх – здобувачі освіти, які вибороли  по два і навіть по три дипломи переможців фінальних етапів змагань, а у випускника Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Павла Нагорного, кількість нагород якого є найбільшою в історії перемог учнів закладів освіти Чернігівщини: 2 дипломи у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, 5 дипломів у III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У зібранні також брали участь батьки, підтримка та турбота яких важлива в житті кожної людини.

Юним інтелектуалам презентовано книгу «Україна. Все, що робить нас українцями» та грошові винагороди.

Майбутнє України в надійних руках, про що свідчать виступи учнів, які пообіцяли й надалі успішно долати шлях інтелектуальної ниви та досягти  найвищого професіоналізму в обраній справі!

Бажаємо обдарованій юні міцного здоров’я, нових здобутків та звершень, невичерпної енергії для реалізації величезного креативного потенціалу, а всім учасникам зустрічі добра, миру і щедрої долі!

54325252435парарп.JPG5464634орлор.JPG

25.04.2018

Юля Артюх, учениця Козелецької гімназії, стала переможцем Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту робіт МАН в секції "Журналістика", науковий керівник - Андряник Тетяна Анатоліївна, вчитель української мови та літератури. Юля виборола Диплом ІІІ ступеня. Вітаємо переможців!!!

Юні науковці – гімназисти

10-11 лютого 2018 року відбувся обласний етап конкурсу-захисту робіт Чернігівської  Малої академії наук. Цього року на обласний етап направлено 276 науково-дослідницьких робіт переможців І етапу конкурсу. Щороку члени захищають свої роботи як на обласному, так і на Всеукраїнському рівнях.

Так, у цьому році учнями Козелецької гімназії № 1 – членами наукового гімназійного товариства «Ерудит»,  на обласному етапі було представлено 9 робіт. Результат кожного учасника ІІ етапу складається із трьох складових: заочне оцінювання робіт,  рівня навчальних досягнень знань із базової дисципліни та захисту  науково-дослідницької роботу перед членами журі та учасниками.

За результатами всіх етапів конкурсу маємо такі результати: Артюх Юлія, учениця 11 класу  виборола  Диплом І ступеня  в секції «Журналістика» (науковий керівник Андряник Т. А.), Железко Анастасія – Диплом ІІ ступеня в секції «Англійська мова»(науковий керівник Шаляпіна О. Г.), Солошин Владислав – Диплом ІІІ ступеня у секції «Мікроекономіка та макроекономіка» (науковий керівник Німець О. В.), Федосенко Ангеліна –Диплом ІІІ ступеня у секції «Лісознавство» (науковий керівник Щербина В. С.). Дипломи учасників отримали Круглик Анна в секції «Краєзнавство» (науковий керівник – Вульвач Т. М.), Железко Анастасія в секції «Історія України» (науковий керівник – Шинкаренко О. Ю.), Лоза Наталія в секції «Психологія» (науковий керівник – Гринь М. П.), Потебня Марія  в секції «Економічна теорія та історія економічної думки», Стельмах Богдан у секції «Математичне моделювання» (науковий керівник Сорока В. В.).

Хочу подякувати за плідну роботу гімназистів  їхнім науковим керівникам та батькам за підтримку та розуміння, а Юлії Артюх – побажати перемоги на Всеукраїнському конкурсі-захисті наукових робіт.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.