Новини

У ліцеї триває Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Зустріч ліцеїстів зі Службою порятунку.

Вітаємо талановиту дівчинку Крістіну Бондаренко, ученицю 2-а класу Козелецького ліцею №1, та її вчительку Ларису Петрівну Мироненко з перемогою у конкурсі. Успіхів та натхнення вам у подальшому творчому тандемі.

Вітаємо наших переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу молодих істориків "Врятувати від забуття" учнів 10 класу Козелецького ліцею №1-Вероніку Орел, Вероніку Гладку, Михайла Гриня, Дмитра Дубіка та їхню наставницю, вчительку історії - Ірину Іванівну Кобижчу

Вітаємо наш рій "Отамани" з перемогою у грі "Сокіл. Джура". Діти -найкращі !!! Разом до перемоги!!!

Вітаємо Сочивець Олену, ученицю 11 класу Козелецького ліцею #1, та її вчительку української мови Наталію Миколаївну Приліпко з перемогою у Всеукраїнському конкурсі есе патріотично-громадянської тематики "Єднанням сильні!"

23 квітня відзначається Всеукраїнський день психолога. Практичним психологом Козелецького ліцею #1 Мариною Гринь для учнів 6-х класів було проведено годину психолога, метою якої стало поглиблення знань про роботу психолога в навчальному закладі, у чому різниця між професіями психолога, психотерапевта та психіатра. Діти грали в інтерактивні ігри, виконували вправи на розвиток уваги, пам'яті та мислення. Проходили малюнковий експрес - тест "Годинник" та тест "Десять дверей", щоб краще себе пізнати. У кінці заняття відбувся шерінг( зворотній зв'язок), під час якого діти поділилися своїми враженнями, новими знаннями(щодо чіткого розуміння професії психолога, так як дехто до кінця не розумів і плутав з професією психіатра).

Наші діти та педагоги все ж НАЙКРАЩІ!!! Усупереч страшній війні, всупереч дистанційній формі навчання, всупереч психологічній нестабільності українців та ще багатьох усупереч... Але завдяки ЗСУ, взаємопідтримці та вірі в світле майбуття, ми вітаємо ученицю 8-а класу Марію Задорожну та її вчительку - Наталію Миколаївну Приліпко з перемогою у конкурсі есе "Мій Шевченко"

На подвір'ї Козелецького ліцею #1 милують око, втілюючи бажання наших учнів 1-8 класів, Великодні деревця Перемоги, які прикрасили п'ятикласники. А мрії спільні у всіх дітей - перемога, мир та щасливе майбутнє!!!

Зарахування буде проводитись відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.
Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

Для детальної інформації звертайтесь за номером телефону: 38 063 688 5011 Сорока Валентина Володимирівна

Кабінет директорки Козелецької гімназії #1 мужньо витримав набіг всіх команд-учасниць Новорічного квесту. Хто ж переміг? Результати вже незабаром! А діти-мегапозитивні та мегакласні!!! Дякую педагогу-організатору Марії Войналович за гарний настрій всіх учасників квесту

Сьогодні на групі подовженого дня вихователь Оксана Крокос підготувала незвичайне заняття-новорічний калейдоскоп з ігр і талантів юних гімназистів

На заняттях групи подовженого дня нашим першочкам завжди цікаво, а виховаталь-Тетяна Щербина завжди знає, що їм розповісти, чому навчити, як розрадити та розважити.

Із використанням сучасних гаджетів пройшла година спілкування у 8-а класі. Класний керівник - Надія Цапкова у формі гри-дослідження розповідала своїм учням про важливість правильного вибору майбутньої професії.

Колектив Козелецької гімназії#1 вітає нашу Тамару Миколаївну Вульвач із ювілейним Днем народження! Щиро бажаємо Вам здоров'я, миру, добра, довгих років життя, душевного спокою та благополуччя! Дякуємо долі, що звела з Вами! Цілуємо та цінуємо Вас

Завжди чекають діти й нашого бібліотекаря Лідію Донець, щоб набратися мудрості з безмежних глибин художньої літератури. Сьогодні в учнів 5-б класу був цікавий бібліотечний урок.

Зустрічі з практичним психологом гімназії Любов'ю Хвостицькою завжди цікаві та пізнавальні. Учні 5-а класу спілкувалися про добро, зло, любов та ненависть, аналізуючи кінофільми, мультфільми спираючись на власний досвід.

Цьогорічний навчальний рік диктує свої умови, але нас так просто не візьмеш. Усі виховні заходи ми проводимо в межах класів, але вони не менш цікаві та повчальні. На фото - запальний 7 клас разом із своїм класним керівником Світланою Дніпровською.